+90 216 575 47 78

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli müşterilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Yazılımda Hangi Veritabanı Kullanılmaktadır?
Yazılımlarımız Microsoft SQL veri tabanını kullanmaktadır. SQL 2000 olmak üzere , 2005, 2008, 2008R2 ve 2012 versiyonlarında 32 bit ve 64 bit olarak çalışabilmektedir. Microsoft güvencesi altında firma datalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Bunun yanında kayıtlarınızın gün geçtikçe çoğalması durumunda performansta minimum etkilenme ile çalışmanıza devam edebilirsiniz.
Yazılımlarınız 32 veya 64 Bitlik Sistemlerde Çalışıyor mu?
Yazılımlarımız Windows 2000 sonrasındaki bütün işletim sistemlerinde ve ayrıca 32 bit, 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Yazılımlarımız Windows tabanında çalışır ve uyumluluk sorunu yaşatmamaktadır
Yazılımlarınız Web Tabanlı mıdır?
Satışını yapmış olduğumuz True paket programları masaüstü olarak çalışan ve web tabanını desteklemeyen programlardır. Ancak Terminal Server alt yapısı ile nerde olursanız olun server üzerine uzak masaüstü bağlanarak programı ofisinizdeki gibi kullanabilirsiniz. Yapılan özel yazılımlarda isteğe göre web tabanlı programlar yapılabilmektedir.
Yazılımlarınız Tek Kullanıcımıdır? Aynı Anda Kaç Kullanıcı Çalışabilirim?
Yazılımlarımızda kullanıcı sayısı tamamen isteğinize bırakılmış olup dilediğiniz kullanıcı ile çalışabilmektesiniz. Yalnızca satış esnasında kurulacak olan ek kullanıcının maliyetini ödemeniz yeterli olacaktır.
Yazılımlarınız Lisanslı mıdır?
Satın almış olduğunuz yazılımın yanında, yazılım faturası, yazılıma ait cd ve yazılımın lisans sözleşmesi verilmektedir. Cd ve lisans sözleşmesini kaybettiğinizde dilediğiniz zaman firmamızda sözleşmenin aslını tekrar alabilirsiniz.
Satın aldığımız ürün ile ilgili destek oluyor musunuz?
Tabi ki, satın almış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Yani, sadece temadan kaynaklanan sorunlara çözümler buluyoruz. Teknik destek hizmetini mail aracılığıyla sunmaktayız.
Programınız Hazır Paket Program mı?
Programımız hazır paket program olarak satılsada satış sonrasında müşteri istekleri teknik imkanlar elverdiği sürece yapılmaktadır. Böylece programda müşterinin rahat kullanımı için esneklik sağlanmaktadır.
Modül Bazlı Satışı Açıklar mısınız?
Programımız çeşitli modüllerden oluşmaktadır. Örneğin pazarlama, satış, muhasebe, servis vb. Müşterilerimiz programın demosunu gördükten sonra firmalarına uyan ve kullanabilecekleri modülleri diledikleri gibi seçebiliyorlar. Tüm modüller tek program altında çalıştığından dolayı birçok departmanı bir arada takip etme imkanı mümkün olmaktadır.
otoservisprogramı otoservisprogramı otoservisprogramı
Telefon Yol Tarifi WhatsApp