+90 216 575 47 78

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Oto Servis Programı Fiyatlarımız
Oto Servis Programı ile Servis, Muhasebe ve Yedek Parça işlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz
FİYATLARI İNCELEYİNİZ

Oto Servis Yönetimi

Oto Servis Yönetimi

Oto Servis Programı servis yönetiminde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Üç temel departmana göre hazırlanmıştır. Servis, Stok ve Muhasebe. Şüphesiz ki bu maddelerden en önemlisi servis ayağıdır. Araç servise giriş yaptıktan itibaren araç kabul formu ile aracın kabulü yapılarak sonrasında yapılacak işlemler kayıt altına alınabilmektedir.

Oto Servis Programında Servis Yönetimi

Araç kabul formunda müşteri istekleri ve araca yapılması gereken işlemler kayıt altına alınabilmektedir. Ayrıca araca ve ruhsat sahibine ait detaylı bilgileri girilebilmektedir. Girilen bilgiler sonrasında aracın bakım yada onarımı tamamlanarak ödeme işlemi yapılıncaya kadar işlem takip edilebilmektedir. Ayrıca araca kullanılan yedek parçalarında stok takibi yapılabilmektedir.

  • Servise gelen araca araç kabul formu açılarak getirilen km, getiren kişi, araç bilgileri ve ruhsat bilgileri açılabilmektedir.
  • Araç kabul formuna araca yapılması gereken bakım veya onarım işlemleri madde madde yazılmaktadır.
  • Araç kabul formu doldurulan araç açık onarımlar bölümünde görüntülenmekte, böylece serviste onarım veya bakım bekleyen araçlar takip edilebilmektedir.
  • Usta veya teknisyenin yapmış olduğu onarımlar kayıt altına alınarak performans değerlendirmesi yapılabilmektedir.
  • Araca kullanılan yedek parça ve yapılan işçilikler kayıt altına alınabilmektedir. Böylece serviste kullanılan yedek parçaların raporu alınabilmektedir.
10.388 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

otoservisprogramı otoservisprogramı otoservisprogramı
Telefon Yol Tarifi WhatsApp